دسته‌بندی نشده

درخواست کارشناسی از کارشناس دادگستری ارزیاب قیمت کارشناسی

درخواست کارشناسی ملک ماشین خودرو ماشین آلات صنعتی ثبتی نقشه برداری املاک تهران لواسان دماوند کرج

برای درخواست کارشناسی ملک در تهران از کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان به منظور کارشناسی ارزیابی قیمت آپارتمان یا قیمت گذاری زمین یا املاک دیگر و یا ارزش گذاری رسمی ماشین آلات و اتومبیل می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوره کارشناسی می تواند از طریق شبکه های اجتماعی مرسوم مانند واتساپ نیز انجام شود و می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

تلفن کارشناس رسمی دادگستری 44231706 (021)

نمونه فرم درخواست کارشناسی ملک

برای مشاوره کارشناسی و درخواست کارشناسی از کارشناس رسمی می توانید مستقیما با ما تماس بگیرید و یا این که به صورت کتبی درخواست خود را مطرح نمایید. فرم درخواست می تواند به صورت و فرم درخواست زیر باشد:

————————————

بسم الله الرحمن الرحیم

کارشناس محترم رسمی دادگستری – جناب آقای …

لطفا بدین وسیله درخواست می شود در صورت امکان نسبت به کارشناسی ارزیابی و تعیین ارزش کارشناسی ملک این جانب به پلاک ثبتی شماره 11111111111 فرعی از 222222222 اصلی بخش 3333333333 تهران اقدام نمایید.

امضاء …

تاریخ …


درخواست کارشناسی ملک مهاجرت تمکن مالی ارزش گذاری املاک قیمت گذاری زمین آپارتمان مسکن تهران لواسان کرج دماوند

درخواست کارشناسی قیمت آپارتمان تهران

آپارتمان معمولا در عرف به یک واحد از یک مجتمع آپارتمانی با چند واحد مسکونی یا اداری یا تجاری گفته می شود. این مجتمع ها معمولا به صورت یک ساختمان چند طبقه و چند واحدی با واحد های مسکونی یا کاربری دیگر مانند اداری و تجاری می باشند که در یک عرصه یا زمین معین ساخته می شوند.

این مجتمع های آپارتمانی بعد از اخذ پروانه ساختمانی از شهرداری شهر تهران ساخته شده و پس از ساخت با طی مراحل مربوطه در کمیسیون ماده صد شهرداری موفق به اخذ گواهی پایان کار از شهرداری می شوند.

پس از اخذ پایان کار، سازنده ساختمان می تواند با نقشه برداری و تهیه نقشه تفکیکی آپارتمان به اداره ثبت اسناد و املاک شهر مراجعه نموده و صورت مجلس تفکیکی برای واحد های مستقل اخذ و بر اساس آن، سند های تک برگ برای هر واحد مسکونی یا تجاری یا اداری اخذ نماید.

کارشناسی آپارتمان ها توسط کارشناس رسمی بر اساس مشخصات مندرج در سند مالکیت مانند این که سند طلق یا آزاد باشد و یا با توجه به مساحت مفید آپارتمان و این که دارای پارکینگ سندی و انباری هست یا نه و همچنین مشخصات دیگر مانند داشتن آسانسور و موقعیت منطقه ای  و کیفیت اجرای ساختمان و قدمت ساخت ساختمان صورت می گیرد.

 

درخواست کارشناسی ارزش زمین

کارشناسی ارزیابی زمین در تهران و یا هر شهر دیگر به عوامل مختلفی مانند قواره ی آن (مساحت ملک)، نوع کاربری زمین، داخل بافت مسکونی یا تجاری بودن زمین و ابعاد چهار طرف آن و تعداد بر های آن به کوچه ها و خیابان های اطراف (دونبش یا سه نبش بودن و یا دو کله بودن زمین) دارد.

کارشناسی یک ملک را نمی توان فرموله کرد و همیشه عوامل بسیار متعددی در تعیین ارزش کارشناسی ملک و قیمت گذاری آن وجود دارد که یک کارشناس رسمی برای هر ملک به آنها توجه می کند. می توانید با درخواست کارشناس دادگستری در تهران با کارشناس دادگستری ساختمان مشورت کنید.

موقعیت جغرافیایی زمین و قرار گیری آن در شهر می تواند کاملا در ارزش گذاری آن موثر باشد. حتی در برخی نقاط از شهر دو ملک روبروی هم در یک خیابان می توانند کاملا دارای قیمت ها و ارزش کارشناسی متفاوت باشند که دلیل آن رغبت مردم به یک قسمت از شهر و یا یک سمت خیابان از نظر تجاری یا مسکونی باشد.

همچنین در برخی نقاط به خاطر وجود المان های قوی شهری مانند مثلا اداره ثبت اسناد و املاک و یا دادگستری شهر، اطراف آن می تواند رشد نسبتا قابل توجهی را در ارزش کارشناسی پیدا کند.

 

تقاضای کارشناسی ارزیابی قیمت گذاری کارخانه های صنعتی

در مورد کارخانه های صنعتی باید ابتدا به این موضوع توجه کنیم که برخی از این کارخانه ها و کارگاه های تولیدی در شهرک های صنعتی در اطراف شهر ها قرار دارند که برخی از آنها هنوز دارای سند مالکیت مجزا نیستند و دارای قرارداد با شهرک صنعتی و سازمان صنایع و معادن استان هستند و دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و ماشین آلات آنها باید توسط کارشناس رسمی ماشین آلات مورد ارزیابی قیمت قرار گیرند..

معمولا کارشناسان رسمی دادگستری با سابقه بالا دارای صلاحیت ارزش گذاری املاک صنعتی و کلا املاک غیر مسکونی می باشند و در این زمینه باید به کارشناس دارای صلاحیت “اراضی غیر مزروعی و ساختمان” رجوع کرد.

شهرک های صنعتی در هر استان معمولا در بیرون شهر ها توسط اداره صنایع و معادن و شرکت شهرک های صنعتی استان (تهران) تعریف شده اند و دراستان تهران نیز شهرک های صنعتی متعددی در اطراف شهر تهران و شهر های پاکدشت ورامین، شهریار، اسلامشهر و رودهن و دماوند و جاجرود و فیروزکوه وجود دارد که از جمله می توان به شهرک صنعتی شمس آباد، شهرک صنعتی خرم دشت، شهرک صنعتی البرز و … اشاره کرد.

عرصه و اعیان (زمین و ساختمان های اداری و کارگری و سالن های کارگاهی) کارخانه توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان ارزیابی می شود و ماشین آلات صنعتی و دستگاه های تولیدی و کالا های صنعتی موجود توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات ارزیابی و قیمت گذاری می شود.

 

برای درخواست کارشناسی ملک با ما تماس بگیرید

می توانید برای مشاوره کارشناسی در زمینه کارشناسی رسمی املاک در استان تهران و سایر استان ها با دفتر کارشناسی ما تماس بگیرید. تیم ما متشکل از چند کارشناس رسمی املاک مقیم در شهر تهران و مقیم در سایر استان های کشور با ما تماس بگیرید.

همیشه یک مشاوره کارشناسی می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند.

دفتر کارشناس دادگستری تهران 44231706(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *