دسته‌بندی نشده

مشاوره کارشناسی رسمی دادگستری در پرونده های حقوقی

مشاوره کارشناسی با کارشناس رسمی دادگستری قیمت گذاری املاک تهران

مشاوره کارشناسی با کارشناس رسمی دادگستری ساختمان در امور ارزیابی و قیمت گذاری املاک تهران و سایر شهر های بزرگ ایران و تامین دلیل و تعیین اجاره بها و برآورد هزینه های کارشناسی انجام می گیرد و شما می توانید در کلیه امور مربوط به کارشناسی و یا قبل از عقد قرارداد های خرید یا فروش ملک و یا قرارداد های مشارکت در ساخت با کارشناسان ما در تهران یا با کارشناسان همکار ما در شهر خود مشورت کنید.

همیشه این را در خاطر داشته باشید که یک ساعت وقت برای مشاوره کارشناسی در مورد یک موضوع مانند معامله می تواند ماه ها و سال ها در وقت شما برای پیگیری مشکلات حقوقی ناشی از آن صرفه  جویی کند.

تلفن دفتر کارشناسی دادگستری ما در تهران: 44231706 (021)

 

مشاوره کارشناسی در مورد ارزیابی قیمت املاک

اگر قصد دارید ملک خود مثلا در منطقه 2 تهران را در رهن یک شرکت بگذارید تا در مقابل آن نمایندگی آن شرکت را برای فروش محصولات تولیدی آن اخذ کنید معمولا شرکت ها شما را ملزم به ارائه یک سند ملکی و ترهین آن در رهن شرکت می کنند و قبل از این که ترهین انجام شود لازم است تا کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان، ارزیابی رسمی آن را انجام دهد و گزارش کارشناسی مربوطه به شما برای ارائه به شرکت کارفرما داده شود.

و یا اگر نیاز به ارزیابی قیمت ملک برای ارزیابی تمکن مالی برای اخذ ویزا یا مهاجرت دارید این کار باید توسط کارشناس رسمی ارزیاب قسم خورده دادگستری رشته راه و ساختمان انجام شود.

برای مشاوره کارشناسی در زمینه ارزش گذاری و تعیین قیمت کارشناسی انواع املاک مانند زمین و ویلا و خانه و ساختمان و آپارتمان با ما تماس بگیرید.

 

مشاوره در هنگام عقد قرارداد

اگر در حال خرید یک ملک در استان تهران هستید و در باره قیمت خرید آن شک دارید و یا سوالی در مورد مدارک و مستندات خرید آن دارید می توانید با کارشناس رسمی املاک تهران یا کارشناس دادگستری تهران برای تعیین قیمت کارشناسی آن تماس بگیرید.

همچنین اگر در حال فروش ملک هستید و مثلا در باره ارزش آن برای فروش مردد هستید می توانید با کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان مشورت کنید.

مشاوره کارشناسی رسمی قیمت گذاری ارزش گذاری املاک اجاره بها دادگستری تهران لواسان کرج

مشاوره کارشناسی تقسیم ارث

برای تقسیم ارث باید حتما ابتدا گواهی انحصار وراثت از دادگاه توسط یکی از ورثه درخواست و اخذ شود. این کار معمولا در شهر تهران طی ارائه دادخواست به شورای حل اختلاف محل انجام می شود. گواهی حصر وراثت نشان می دهد که مورث، دارای چه دارایی هایی بوده و تعداد و سهم هر یک از وراث چیست.

بعد از احراز تعداد وراث، در صورت عدم توافق برای فروش یا تقسیم یک ملک خاص ارثی، یکی از وراث که مایل به فروش سهم خود در ملک مشاعی باشد می تواند از دادگاه درخواست افراز یا فروش ملک مشاعی را داشته باشد که دادگاه پس از طی مراحل و احراز عدم امکان افراز منطقی توسط کارشناس رسمی، از یک کارشناس رسمی ساختمان درخواست کارشناسی قیمت مزایده را می کند تا ملک در مزایده فروخته و مبلغ فروش بین وراث تقسیم شود.

این کار نیاز به مشاوره کارشناسی ساختمان با یک کارشناس رسمی و یا یک وکیل رسمی دارد.

اما برخی اوقات بین ورثه توافق برای فروش ملک ارثی مشاعی وجود دارد و در این مورد می توانند به دادگاه مراجعه تا دادگاه از طریق کارشناس رسمی، ارزش کارشناسی ملک را به آنها اعلام کند و همچنین چنانچه توافق داشته باشند می توانند به منظور تسریع در کار از یک کارشناس رسمی برای ارزیابی قیمت کارشناسی ملک درخواست کارشناسی کنند و بعد روی آن با هم دیگر توافق یا مصالحه و خرید و فروش کنند.

 

مشاوره قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد های مشارکت در ساخت همیشه یکی از مواردی هستند که مبنایی برای جدل ها و اختلافات بعدی بین طرفین سازنده و مالکان می باشند و دقت در تنظیم آن و همچنین نظارت بر روند اجرای ساختمان می تواند تا حد زیادی از ایجاد مشکلات جلوگیری و یا حداقل راه روشن تری برای پیگیری مراحل حقوقی اختلافات پیش پا بگذارد.

در زمینه مشارکت در ساخت می توانید قبل از عقد قرارداد جهت چگونگی نوشتن قرارداد و یا انتخاب سازنده مناسب با ما مشورت کنید و همچنین می توانید در صورت وجود اختلاف بین طرفین و یا بین مالکان با کارشناس رسمی دادگستری مشورت کنید.

اختلافات به وجود آمده در زمینه مشارکت در ساخت در همه جای تهران و کشور از نیاوران گرفته تا شهر ری و از تهرانپارس گرفته تا شهرک غرب تقریبا مشابه هستند و ناشی از یک فرهنگ غلط در اذهان ماست که برای مشاوره ارزش کمی قائل هستیم.

گروه ما همچنین می تواند با توافق قبلی به عنوان داور در قرارداد های مشارکت در ساخت تعیین شود که این مورد نیاز به توافق و مذاکره قبلی دارد و بدون آن قابل قبول نیست.

 

چه زمانی مشاوره کارشناسی بگیریم؟

اگر در استان تهران یا هر کجای کشور عزیزمان ایران هستید می توانید با تماس با دفتر ما از مشاوره ما با وقت قبلی برخوردار شوید.

اگر نیاز به مشاوره کارشناسی با کارشناس ملک در شیراز یا کارشناس دادگستری در رشت یا کارشناس دادگستری در مازندران دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره در زمینه امور مانند قیمت گذاری رسمی و ارزیابی ملک می تواند سریع تر انجام شود و مشورت در زمینه پرونده های حقوقی و مشارکت در ساخت با توجه به پیچیدگی های مربوطه طبعا نیاز به زمان بهتری و تعیین وقت قبلی دارد.

 

با ما تماس بگیرید:   شماره دفتر کارشناس رسمی 44231706(021)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *