دسته‌بندی نشده

کارشناس دادگستری ارزیاب رسمی املاک متقاضیان مهاجرت – تمکن مالی

کارشناس رسمی قسم خورده دادگستری ارزش گذاری ملک مهاجرت تایید تمکن مالی سند ویزا سفارت کانادا استرالیا امریکا ارزش گذاری ساختمان خودرو

کارشناس دادگستری ارزیاب رسمی ملک برای ارزیابی املاک و تمکن مالی متقاضیان ویزا یا مهاجرت معمولا یکی از کسانی است که مهاجران به کانادا و استرالیا و اروپا در طی مراحل تشکیل و تکمیل پرونده مهاجرت یا اخذ ویزا برای ارائه به سفارت خانه های مربوطه در تهران و یا ادارات مهاجرت به آن ها نیاز دارند.

ارزیاب رسمی ملک همان کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان است که از او با عنوان های دیگر مانند ارزیاب قسم خورده دادگستری یا کارشناس ارزش گذاری املاک مجوز قیمت گذاری زمین، خانه، آپارتمان، کارخانه صنعتی و مغازه تجاری و واحد اداری و دیگر انواع املاک را برای ارائه به سفارت خانه های کانادا ، استرالیا ، آمریکا و یا اروپا دارد.

برای مشاوره کارشناسی در زمینه ارزیابی املاک و دیگر دارایی ها برای برآورد تمکن مالی مهاجرت می توانید با کارشناسان رسمی دادگستری دفتر ما مشورت کنید.

تلفن دفتر کارشناس رسمی دادگستری تهران 44231706(021)

 

کارشناس ارزیاب رسمی ملک برای تمکن مالی

در این سال ها بسیاری از مردم عزیز کشور ما در حال مهاجرت به کشور های دیگر از روش های مختلف هستند. مهاجرت به کشور های مهاجر پذیر مانند کانادا، استرالیا، قاره اروپا (آلمان، انگلیس، یونان، اسپانیا و یا ویزای شینگن) معمولا از روش های اخذ پذیرش دانشجویی یا سرمایه گذاری یا کارآفرینی و یا افراد نخبه و هنرمند یا ورزشکار و یا تاسیس شرکت صورت می گیرد.

معمولا در هر کدام از این روش ها نیاز به این است که کشور مقصد مانند کانادا میزان تمکن مالی یا میزان دارایی هایی که شما امروز در ایران دارا هستند را بداند تا به شما مجوز ورود به خاک خود را بدهد.

گزارش های کارشناسی هر ملک معمولا توسط کارشناس دادگستری تمکن مالی مهاجرت تهیه و بعد معمولا توسط مترجم ترجمه به زبان مقصد شده و در برخی موارد به تایید وزارت دادگستری و وزارت خارجه می رسد.

ارزیابی املاک متقاضیان مهاجرت در تهران توسط کارشناس دادگستری تهران انجام می شود و در شهر های شیراز، اصفهان، استان مازندران و گیلان و استان هرمزگان و استان خوزستان (اهواز) توسط کارشناسان رسمی همکار ما مقیم در همان استان انجام می شود.

تلفن دفتر کارشناسی 44231706(021)

 

کارشناسی املاک برای مهاجرت از طریق ویزای 188 استرالیا

استرالیا یکی از مقاصد اصلی مهاجرت است که امروزه هواخواهان زیادی پیدا کرده است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های اصلی مهاجرت به استرالیا است که در این روش متقاضی باید ضمن داشتن شرایط عمومی شخصی، اثبات کند که مقدار مشخصی مثلا 800 هزار دلار در کشور خود دارایی و تمکن مالی دارد که این کار به عهده کارشناس رسمی دادگستری است که با ارزش گذاری رو املاک و سایر دارایی های متقاضی، تمکن مالی وی را بررسی و اعلام کند.

سپس در صورت داشتن شرایط لازم، اداره مهاجرت استرالیا و یا یکی از ایالت های آن کشور به متقاضی و خانواده اش ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری یا بزینس تحت عنوان 188 می دهد تا متقاضی وارد خاک استرالیا برای کار و زندگی شود و معمولا این متقاضیان مدت زمان مشخصی مثلا حدود چهار سال فرصت دارند که با راه اندازی بزینس مشخص در خاک استرالیا، دارایی خود را به آنجا ببرند.

آنچه در این بخش گفته شد معرفی کلی ویزای 188 است و طبعا جزئیات آن ممکن است تغییر کند و یا مفصل باشد.

کارشناسی املاک و دارایی های دیگر توسط کارشناس دادگستری ساختمان در دفتر ما انجام می شود. برای مشاوره تماس بگیرید.

ارزیابی رسمی تمکن مالی مهاجرت کانادا از طریق پذیرش دانشجویی

در پذیرش از طریق دانشجویی، پرونده بر پایه مدارک علمی و زبان انگلیسی و سن متقاضی تشکیل می شود و اما مانند دیگر روش های مهاجرت، در صورتی که متقاضی دانشجویی پشتوانه تمکن مالی در ایران داشته باشد و یا اسپانسری مانند پدر یا مادر داشته باشد در گرفتن ویزا به وی کمک می کند.

اسناد لازم برای تمکن مالی در این مورد می تواند سند های مالکیت املاک در تهران و یا اطراف باشد که این املاک توسط ارزیاب قسم خورده دادگستری در رشته راه و ساختمان مورد قیت گذاری رسمی قرار می گیرند تا به سفارت خانه کانادا یا اداره مهاجرت ایالت مربوطه یا فدرال ارائه شوند.

کارشناس رسمی املاک دادگستری قسم خورده ارزش گذاری ملک خودرو مهاجرت تهران کرج لواسان دماوند شمال تهران غرب تهران شرق تهران

ارزش گذاری رسمی املاک برای مهاجرت استانی کانادا

در روش های استانی مهاجرت به کانادا نیز بسته به ایالت مورد نظر مانند ساسکاچوان یا بریتیش کلمبیا، متقاضی مهاجرت باید در کشور خود صاحب بزینس و یا مدیر بوده و میزان دارایی ها و تمکن مالی وی در حدود مشخصی باشد تا دولت فدرال کانادا یا ایالت مربوطه به وی ویزای اقامت بدهد.

مثلا متقاضی باید بسته به ایالت، حدود 100 تا 300 هزار دلار کانادا سرمایه در ایران داشته باشد که این سرمایه می تواند مثلا به صورت دو آپارتمان در الهیه منطقه یک تهران و یا سعادت آباد و صادقیه در منطقه 5 تهران باشد که قیمت گذاری روی آنها توسط کارشناس ارزیابی رسمی ساختمان در تهران صورت می گیرد.

کارشناسی تمکن مالی برای مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

در این روش نیز مانند روش های دیگر اخذ ویزا داشتن تمکن مالی در حد مشخصی برای اخذ اقامت الزامی است. این که چقدر باید دارایی داشته باشید بستگی به مشخصات تحصیلی و سن و سطح زبان شما و همچنین ایالت مقصد شما مانند کبک یا آلبرتا دارد و قوانین آنها در این زمینه با هم تا حدی متفاوت است.

تمکن مالی و دارایی های شما اگر به صورت ملک مانند سند های مالکیت آپارتمان، خانه، واحد اداری دفتر کار، مغازه تجاری و کارخانه صنعتی و یا زمین باشد از نظر اداره مهاجرت مقبولیت بیشتری دارد.

برای هر ملک یک گزارش کارشناسی نوشته شده و طی آن ارزش کارشناسی ملک اعلام می شود.

حق الزحمه کارشناسی برای تمکن مالی

حق الزحمه کارشناس رسمی برای ارزش گذاری املاک و یا خودرو و یا تجهیزات و ماشین آلات صنعتی متقاضیان مهاجرت نیز مانند رسته های دیگر کارشناسی طبق تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی دادگستری محاسبه بر اساس درصدی از ارزش دارایی ها محاسبه می شود که می توانید جزئیات آن را در صفحه تعرفه کارشناسی ملک مطالعه کنید.

به عنوان نمونه چند عدد در اینجا ذکر می شود:

حق الزحمه کارشناسی یک ملک به ارزش یک میلیارد تومان می شود 2.887.000 تومان

حق الزحمه کارشناسی یک ملک به ارزش 2.5 میلیارد تومان می شود 5.137.000 تومان

حق الزحمه کارشناسی یک ملک به ارزش 9 میلیارد تومان می شود 11.287.000تومان

البته بند و تبصره هایی دارد که می توانید در بخش تعرفه کارشناس رسمی مطالعه کنید.

برای ارزیابی املاک در تهران و ایران برای تمکن مالی با ما تماس بگیرید

کارشناسان رسمی دادگستری گروه ما که ارزیاب رسمی املاک در رشته راه و ساختمان و همچنین کارشناسان رسمی رشته های دیگر مانند کارشناس ارزیاب قیمت گذاری ماشین (اتومبیل) و کارشناس تاسیسات ماشین آلات و تجهیزات کامپیوتری و تجهیزات پزشکی هستند می توانند در زمینه ارزیابی رسمی املاک و دارایی های دیگر شما و بررسی تمکن مالی شما برای مهاجرت به  شما کمک کنند.

برای مشاوره کارشناسی در مورد قیمت گذاری ملک در شهر های ساری، آمل، بابلسر، چالوس، نوشهر، نور، سرخرود، آمل، چمستان، رامسر و تنکابن می توانید با کارشناس دادگستری مازندران و برای مشاوره در زمینه کارشناسی ملک رشت و انزلی و لاهیجان و لنگرود با کارشناس دادگستری گیلان نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما در شهر تهران و سایر شهر های کشور مستقر هستند. برای مشاوره کارشناسی در زمینه ارزیابی ها با ما مشورت کنید:

تلفن دفتر کارشناسی 44231706 (021)

 

4 نظر در “کارشناس دادگستری ارزیاب رسمی املاک متقاضیان مهاجرت – تمکن مالی

  1. حیدریان گفت:

    شما مترجم رسمی هم برای ترجمه گزارش کارشناسی یا سند مالکیت دارید؟

    1. مدیر گفت:

      همکاران دارالترجمه مترجم رسمی هستند که در زمینه ترجمه رسمی اسناد متقاضیان مهاجرت فعالیت می کنند و می تونیم به شما برای ترجمه سند مالکیت یا ترجمه گزارش کارشناسی معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *