گروه کارشناسی ما از کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های مختلف کارشناسی مانند کارشناس رسمی ساختمان و کارشناس رسمی برق، تاسیسات و ماشین آلات و کارشناس رسمی وسایل نقلیه (خودرو) و کارشناس رسمی امور ثبتی و کارشناس رسمی امور مالی حسابداری و حسابرسی و کارشناس رسمی نقشه برداری تشکیل شده که برخی از آنها در تهران مستقر هستند و برخی دیگر از کارشناسان همکار ما در شهر های شیراز، بندرعباس، اصفهان، تبریز، ساری، رشت، خرم آباد و مشهد مستقر هستند.

برای پاسخ برخی از سوالات متداول شما در باره کارشناسی رسمی می توانید صفحه سوالات متداول کارشناسی را بخوانید.

 

کار ما

هدف اصلی از تشکیل این گروه، تسهیل دسترسی هم وطنان عزیز به داشتن مشاوره کارشناسی با کارشناسان رسمی دادگستری در امور مختلف مانند قیمت گذاری املاک و تعیین ارزش سرقفلی تجاری یا تعیین اجاره بها یا تعیین و تشخیص قدمت ساخت ساختمان می باشد.

کارشناسی قیمت گذاری رسمی املاک

کارشناس دادگستری ارزیاب تمکن مالی مهاجرت ویزا

کارشناسی رسمی قیمت گذاری ماشین و خودرو و خسارت تصادف

کارشناسی رسمی قیمت گذاری ماشین آلات کارخانه صنعتی

کارشناسی رسمی قیمت گذاری سرقفلی تجاری

داشتن مشاوره کارشناسی یک الزام برای کسی است که دعوی حقوقی در دادگاه ها دارد و یا این که قصد دارد به کمک وکیل خود، یک پرونده حقوقی برای گرفتن حق خود تشکیل بدهد. کارشناس می تواند قبل از تشکیل پرونده به وکیل محترم شما در تبیین دعوی و اختلاف ثبتی یا ملکی و روشن شدن مسئله کمک کند و از این جهت می توانید با دانستن حد و حدود حقوق خود از نظر کارشناسی، پرونده خود را بهتر مطرح و آگاهانه دنبال کنید.

ما چگونه به شما کمک می کنیم؟

گروه کارشناسان ما با داشتن صلاحیت های مختلف در ارزیابی قیمت املاک، قیمت گذاری ساختمان ها، ارزش گذاری رسمی خودرو و ماشین آلات تولیدی و کارخانه های صنعتی و امور ثبتی و مالی و حسابداری و نقشه برداری می توانند مشاور شما در این زمینه ها باشند.
کارشناسان همکار ما در استان تهران، لواسان، هرمزگان، اصفهان، خراسان، زنجان، آذربایجان شرقی، خوزستان، مازندران، گیلان، استان فارس مستقر بوده و می توانید با هماهنگی نسبت به داشتن مشاوره کارشناسی اقدام نمایید.
تلفن 44231706 (021)